Kdo jsem


O mně

Ahoj, jsem Jirka. Mou snahou je ukázat Vám, jak se hýbat bezbolestně, užívat si pohyb a možná pochopit pár principů, které Vám pomohou změnit pohled na cvičení.

Nebyl jsem vždy trenér. Dlouho jsem hledal. Průměrný sportovec, špatný programátor, nedostudovaný záchranář. Vždy jsem se rád hýbal, řešil komplexní problémy a chtěl pomáhat lidem. Škoda, že to nešlo vše najednou. Změnilo se to, když jsem si procházel množstvím chronických zranění a rozhodl se udělat si kurz osobního trenéra, abych pochopil, mimo jiné, proč jsem pořád zraněný. Kurz mi otevřel oči a já se vrhl do hloubky. Lidské tělo a jeho komplexita mě fascinovala. Dále pokračuji ve vzdělávání a objevuji nové souvislosti. Neznám odpovědi na všechno, ale vím, že jsem schopen pomoci.

Pohybnebolí.cz je vyústěním mé snahy dělat věci po svém, bez kompomisů. Každý klient je pro mne výzvou. Každý je unikátní. Baví mě objevovat konkrétní příčiny problémů a řešit je.

Budu se těšit, že se s Vámi setkám na diagnostice zdarma.

Certifikace a recenze klientů najdete na mém hlavním webu

http://www.pohybneboli.cz

Přidej se k nám
Dostávejte upozornění na nové články o zdravém pohybu, jak si pomoci od bolesti a plné dalších tipů jak jak si bezbolestně užívat pohyb. Plus se jako první dozvíte o seminářích, workshopech nebo slevách.
Nesnášíme spam. Vaše e-mailová adresa nebude nikdy s nikým za absolutně žádných okolností sdílena